This is an example of a HTML caption with a link.

9 kwietnia 2014, Zapraszamy na XXI Wiosenne Spotkanie Ciepłowników, Zakopane , 23-25.04.2014

Tradycyjnie w dniach 23-25 kwietnia 2014 roku w Zakopanym odbędzie się Wiosenne Spotkanie Ciepłowników. Organizatorem imprezy jest, jak co roku, firma BMP z Raciborza.

W Zakopanem nie zabraknie przedstawicieli branży ciepłowniczej i energetycznej oraz najważniejszych firm, biur projektowych oferujących urządzenia czy rozwiązania techniczne. Organizator przewiduje udział ponad 550 osób!

[ czytaj więcej ]

7 kwietnia 2014, Zmiana formy działalności firmy

Informujemy, że z dniem 1.04.2014 zakończył się proces zmiany formy działalności spółki tzn. przekształcenia ze spółki komandytowo-akcyjnej w spółkę komandytową.

Aktualne dane formalne znajdują się w zakładce „Kontakt”.

[ czytaj więcej ]

1 kwietnia 2014, Zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Hubskiej

Mamy zaszczyt zaprosić naszych klientów do naszej nowej siedziby na 4 piętrze w biurowcu HubskaCenter przy ul. Hubska 52 we Wrocławiu.

Nasze zaktualizowane dane adresowe wraz z mapką dojazdową można znaleźć w zakładce „Kontakt”.

25 kwietnia 2013, XX Wiosenne Spotkanie Ciepłowników

W dniach 22-24 kwietnia 2013 roku w Zakopanym odbyło się Jubileuszowe XX Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w Zakopanem. Organizatorem imprezy było jak co roku firma BMP z Raciborza.

W konferencji uczestniczyło 600 osób z przedsiębiorstw ciepłowniczych i firm współpracujących z ciepłownictwem. Konferencja była okazją do debaty na tematy kondycji polskiego ciepłownictwa oraz wymiany informacji technicznych i doświadczeń z realizowanych inwestycji.

[ czytaj więcej ]