This is an example of a HTML caption with a link.

XX Wiosenne Spotkanie Ciepłowników


W dniach 22-24 kwietnia 2013 roku w Zakopanym odbyło się Jubileuszowe XX Wiosenne Spotkanie Ciepłowników w Zakopanem. Organizatorem imprezy było jak co roku firma BMP z Raciborza.

W konferencji uczestniczyło 600 osób z przedsiębiorstw ciepłowniczych i firm współpracujących z ciepłownictwem. Konferencja była okazją do debaty na tematy kondycji polskiego ciepłownictwa oraz wymiany informacji technicznych i doświadczeń z realizowanych inwestycji.

Jubileuszowe Spotkanie przebiegało pod hasłem wspomnień i jednoczesnego wybiegania w przyszłość polskiego ciepłownictwa. Jednym z ważniejszych punktów programu spotkania była Debata Jubileuszowa – „Ciepłownictwo 20 lat temu, dziś i za 20 lat”.

Jubileuszowa Debata WSC

Prezentacja Biura Inżynierskiego Softechnik „Sterowanie automatyczne pracy źródła ciepła we współpracy z siecią cieplną” spotkała się z zainteresowaniem słuchaczy i była ważnym wkładem w merytoryczną część konferencji.

Nasze stoisko w ramach wystawy towarzyszącej konferencji był miejscem spotkań naszych klientów, firm współpracujących oraz sympatyków i przyjaciół z całej Polski.

Zdjęcie grupowe uczestników WSC Więcej informacji na stronie BMP: Ciepłownicy spotkali się po raz 20
[ wróć ]